Co zrobi Nawałka z imprezowiczami ze zgrupowania?

Reprezentacja Polski w piłce nożnej w ostatnim czasie gra naprawdę dobrze, a przynajmniej bronią jej wyniki.

Wprawdzie przydarzyła nam się wpadka z Kazachstanem, z którym tylko zremisowaliśmy, to zwycięstwa nad Danią i bardzo szczęśliwe nad Armenią pozwoliły nam w rankingu FIFA awansować na miejsce piętnaste, co jest najlepszym wynikiem w historii. Mimo wszystko na wizerunku reprezentacji, jak i samego selekcjonera Adama Nawałki pojawiła się rysa w postaci alkoholowej imprezy, która miała odbyć się na ostatnim zgrupowaniu kadry. Co zrobi z tym nasz selekcjoner?

Teodorczyk i Boruc

Do publicznej wiadomości trafiły nazwiska Artura Boruca oraz Łukasza Teodorczyka, którzy mieli brać udział w tej imprezie, choć wiemy już, że piłkarzy, którzy są w to zamieszani jest o wielu więcej. Według doniesień już przed meczem z Danią mieli oni grać przez całą noc w karty przy piwie, a po nim zabawić się jeszcze bardziej. Czy czkają ich jakieś konsekwencje?

Surowy Nawałka

Wydaje się, że Nawałka będzie surowy dla tych zawodników i nie powoła ich na najbliższe zgrupowanie przed spotkaniem z Rumunią. Mimo wszystko trzeba patrzeć także na aspekt sportowy. Jeśli miałoby to zaszkodzić polskiej kadrze, a mecz z Rumunią będzie w kontekście walki o awans na Mundial w Rosji bardzo ważny, warto by się nad jakimiś karami dobrze zastanowić. Wszak najważniejsze jest to, że drużyna wygrywa i nawet jeśli w nie najlepszym stylu, to jednak wyniki bronią piłkarzy.

This article has 2 Comments

Comments are closed.